Skip links

BOOKING AF MØDE- OG KONFERENCELOKALER:

Har du spørgsmål om møder, konferencer, messer eller booking af møde- og konferencelokaler, så kontakt Birgitte Kirktved på telefon: 9620 1050 eller mail: info@arenanord.dk


BOOKING AF FORENINGSAKTIVITETER:

Foreningskonsulent Christian Borup Winther på telefon 2210 1654 eller mail:christian@arenanord.dk.


BILLETSALG TIL ARRANGEMENTER:

Kontakt os: Har du spørgsmål til arrangementer i Arena Nord, Det Musiske Hus eller Maskinhallen, så kontakt os på telefon 9620 1050
Billetter kan købes online på www.arenanord.billetten.dk – eller her på siden.


TEKNIK OG SERVICE:

Ved henvendelse angående sceneteknik/produktion eller drifts- og serviceforhold: Teknisk chef Morten Sønderskov, telefon 2331 2843 eller mail: morten@arenanord.dk

Ved henvendelse angående Arena Nord centeret: Driftsleder John Axelsen, telefon: 60 29 12 33 eller mail: john@arenanord.dk


ØKONOMI:

Har du spørgsmål vedr. fakturering, økonomi og regnskab. Kontakt Regnskabschef Søren Bregnhøj, telefon 3161 5680 eller mail: soren@arenanord.dk


SALG, MARKEDSFØRING & PR:

Ved henvendelse angående salg: Salgsansvarlig Line Boel, telefon 2228 6343 eller mail: line@arenanord.dk

Ved henvendelse angående markedsføring: Marketingassistent Jacob Guldbrandt Steffensen, telefon 9620 1050 eller mail: jacob@arenanord.dk

Ved henvendelse angående PR og grafik: Grafiker Søren Svendsen, telefon 3022 8388 eller mail: sorens@arenanord.dk


REGIONALT SPILLESTED / MUSIK OG KULTURARRANGEMENTER:

Ved henvendelse angående musik- og kulturarrangementer: Musik- og Udviklingschef Jens Ole Hvid Amstrup, telefon 2323 0131 eller mail: jensole@arenanord.dk


DIREKTION:

Direktør Per Malmberg, telefon 2855 0480 eller mail: per@arenanord.dk

Administrationen

Kontor
Return to top of page